TEO
Yeni mah. Babil cad. No :3 Babil tower K/7 D/28 Mezitli / Mersin
MENU
PORTFÖY Yat Sat İletişim

Neden Biz ?

TEO YACHT  Türkiye Alıcılara doğru pazar ve mülk bilgileri, mülk ile ilgili hızlı erişim ve üst düzey hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

YEREL UZMANLIK

Yerel deniz araçları  piyasasında yaşam tarzınız ile eşleşen özellikleri göz önünde bulundurarak ve aynı zamana size en uygun tekneleri tespit ederek karlılıkları ve potansiyel yatırım geri dönüşleri ile ilgili danışmalık hizmetini sunmaktayız

SEÇKİN – AYRICALIKLI – ÖZEL ERİŞİM

TEO Grup müşterilerinin isteği doğrultusunda pazarlama stratejileri geliştirmektedir. Birçok tekne  TEO Grup mobil de listelendikten sonra birkaç saat veya gün içerisinde hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirilmektedir. Diğer tarafta ise Kamuya hiç duyuru yapılmadan ve TEO Grup ağının içerisinde bulunan Alıcılara ulaşarak özel olarak pazarlanmaktadır. Bizim bağlantılarımız motoryat fırsatlarına doğrudan ve öncellikli erişim sağlamaktadır.

YAT UZMALIĞI

TEO Grup olarak Müşterilerimize birçok tekne kategorisinde hizmet sunmaktayız. Motoryatlar,Yelkenli tekneler ve Katamaranlar  aynı zamanda özel bilgi ve tecrübe gerektiren  birçok kategoride Müşterilerimizi doğru yatırıma yönlendirmeye çalışmaktayız.

PROFESYONEL HİZMET

TEO Grup olarak Müşterimiz ile aramızda yapacağımız gizlik anlaşma çerçevesinde duyarlı, kaliteli ve çözüme yönelik hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Müşterilerimizin kriterlerini ve bireysel ihtiyaçlarına yönelik denizaraçlarının satışı  ve satın alınması aşamasında TEO Grup tarafından Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket edileceği tarafımızca size taahhüt edilmektedir. 

 

 

TEO YACHT İlkeleri

  • Hızlı ve kaliteli üret, yaşama değer kat.
  • Doğal dokuyu koru, yaşama saygı göster.
  • Hizmet sürekliliğini sağla, yaşama destek ol.