TEO
Yeni mah. Babil cad. No :3 Babil tower K/7 D/28 Mezitli / Mersin
MENU
PORTFÖY Yat Sat İletişimTeoman Yağlıcı

“Güçlü Türkiye, güçlü ekonomi” ideali, biz yatırımcılar için bir pusula işlevi görüyor. Bu sayede faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yaptığımız her yatırımın aslında çok daha büyük bir hedefe hizmet ettiğini biliyoruz. TEO GRUP Ailesi olarak da 2005 yılında çıktığımız yolda attığımız her adımın, ülkemize yarattığı katma değerin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Yatırımlarımıza; sürdürülebilir kalkınma ilkesiyle, kararlılıkla, inançla, heyecanla ve yenilikçilik anlayışıyla hız kesmeden devam ediyoruz.

TEO GRUP Ailesi olarak, her faaliyetimizle insan hayatına dokunmaya önem veriyoruz. Oldukça büyük olan bu sorumluluk, yasal sorumluluklarımızın ötesine geçerek faaliyetlerimizin ekseninde yer alıyor ve ben inanıyorum ki çalışanlarımızdan ortaklarımıza kadar tüm paydaşlarımız bu eksende birleşiyor.

Önümüzde uzun bir yol var. Diliyorum ki bu yolda büyük başarılara hep birlikte imza atar, ürettiğimiz değerlerin yükselişine tanıklık ederiz.

 

Teoman YAĞLICI

Yönetim Kurulu Başkanı

Tel: 0324.326 07 07
Mobil:
E-posta: teoman@teogrup.comTelefon: 0 324 326 07 07  |  Gsm: 0 530 434 09 09  |   E-posta: info@teogrup.com    |    Adres: Yeni mah. Babil cad. No :3 Babil tower K/7 D/28 Mezitli / Mersin